Grodzka – tradycyjne wyroby domowe

pierogi ruskie ręcznie lepione, pierogi z mięsem, pierogi z kapustą i pieczarkami, pierogi z kapustą i grzybami leśnymi, pierogi ze szpinakiem, pierogi z serem na słodko, pierogi leniwe, uszka z kapustą i grzybami, uszka z grzybami leśnymi, kluski śląskie, kluski z mięsem, knedle ze śliwkami, krokiety z kapustą i pieczarkami, krokiety z mięsem, naleśniki z serem na słodko.

    • Contrast
    • Layout
    • Font

Nasza przygoda z pierogami rozpoczęła się 2003 roku w naszej restauracji. W śród wielu potraw w menu nasze pierogi stały się prawdziwym hitem. Przez wiele lat sprzedawaliśmy je również na wagę zwłaszcza z okazji świąt Bożego Narodzenia i świąt Wielkiej Nocy. Zwiększające się raz po raz zapotrzebowanie na nasze pierogi. Przekonały nas do opuszczenia murów restauracji i zorganizowanie produkcji zachowując nasze sprawdzone receptury i niezmienny tradycyjny ręczny sposób lepienia z użyciem jak najlepszych składników. Jednocześnie zadbaliśmy o to by dalej być dostępnymi na ulicy Kocjana 3 w Warszawie zachowując znajdujący się tam bar firmowy.

Obecnie w naszej ofercie pierogi ruskie ręcznie lepione to najbardziej popularny rodzaj przygotowanych przez nas pierogów, obok pierogów z kapustą i grzybami, pierogów z mięsem oraz wyśmienitych pierogów grodzkich z ziemniakami, boczkiem i cebulą. Pozdrawiamy smakoszów pierogów zawsze ręcznie lepionych jak u babci.

Nasze pierogi są dalej dostępne w Warszawie w naszym Barze Grodzkim